image/svg+xml

עורך דין מומלץ לפשיטת רגל

עורך דין מומלץ לפשיטת רגל

תחום המשפטים בישראל מגוון והשוק מוצף עורכי דין.
לעיתים הדבר עלול לגרום לבלבול רב, ואנשים רבים לא יודעים במי לבחור על מנת שייצג אותם בצורה המיטבית.
ייצוג ראוי ומקצועי הינו קריטי מכיוון שהוא אחראי על תוצאות המשפט, והדרך הכי טובה לוודא זאת היא ע"י בחירת עורך דין מומלץ לפשיטת רגל.

שלבים במציאת עורך דין מומלץ לפשיטת רגל
 • ראשית, יש לוודא את תחום העיסוק המשפטי שהלקוח צריך.
  הקשת המשפטית היא רחבה מאוד ועוסקת בנושאים רבים ומגוונים.
  יש לוודא מהו תחום העיסוק הנדרש, והטיפול המשפטי אליו נזדקק הלקוח.
 • שנית, בירור משרד עורכי הדין המתמחה בתחום הספציפי שהלקוח נדרש אליו. לעיתים מאוד קרובות לקוחות סבורים שתחומים שונים נוגעים אחד לשני, וכך עלול להיווצר מצב שבו עורך דין שלא מתמחה בתחום מסוים עלול לעשות בו, ובכך לגרום לנזק רב ללקוחות אותם הוא משרת.החשיבות בבחירת עורך דין המתמחה בתחום הנדרש ללקוח היא בחשיבות עליונה, שכן התמחות בתחום תכלול הבנה של השלבים הנדרשים, מה החומרים שצריך על מנת לבצע את התיק בצורה יעילה, ניסיון אל מול גורמים שונים, וכתוצאה מכך התנהלות מקצועית מולם.
 • שלישית, עורך דין מומלץ לפשיטת רגל יהיה עורך דין שנמצא בערנות מתמדת אל מול התיק.
  בנושאי פשיטות רגל, גביית חובות, הסרת עיקולים למיניהם (כדוגמאת ביטול עיקול משכורתביטול הגבלת רישיון הנהיגה ועוד) יש להימצא בערנות מתמדת, שכן פעולות מסוג זה בהליך פשיטת רגל והוצאה לפועל יוצרות מתח רב אצל חייבים, וצורך מידי להסרתם.
 • רביעית, עורך דין (מכל תחום) חייב להיות בעל מתן יחס אישי, ובעל שקיפות אל מול התיק.
  מומלץ ביותר שהתפתחויות שונות בתיק יהיו מובאות לידיעתו של הלקוח, ושהדבר יהיה מלווה ביחס אישי, סבלנות והסברה של ההליכים השונים בתיק ללקוח.
 • חמישית, אין כמו המלצות. מומלץ תמיד לבדוק איך לקוחות אחרים של עורך הדין טופלו בתיקם, ותמיד ניתן לבדוק המלצות בפלטפורמות חברתיות שונות, כדוגמאת דף הפייסבוק ועמוד הביקורות בגוגל.

משרדנו

משרד עורכי הדין דן מור מתמקצע במגוון תחומים, ביניהם – משפט אזרחי – מסחרי, מקרקעין, דיני חברות, דיני מיסים, דיני עבודה, יעוץ פיננסי, דיני חדלות פירעון, פשיטות רגלהסדרי נושים, כינוס נכסים, דיני משפחה ומעמד אישי.

סיפורי לקוחות

הצלחת לקוח - צו הורות פסיקתי

אל משרדנו הגיעו שותפות לחיים עם רצון ליצור תא משפחתי עם שתי אמהות, אם ביולוגית ואם מאמצת.

קרא עוד

תיקון BDI שלילי - חוק נותני אשראי

לקוחת משרד עו"ד דן מור זכתה בתיקון נתוניה הפיננסים במערכות בנק ישראל ותיקון ציונה הפיננסי במדד ה-BDI, המאפשר לה קבלת הלוואות לפי הדין

קרא עוד

הפטר חובות בהחלטה תקדימית

לקוחות משרדנו עם חובות בסך של 241,938 ש"ח קיבלה, לאחר הליך מזורז, הפטר מחובותיה בסך של 43,200 ש"ח

קרא עוד

שיקום כלכלי

לקוח משרדינו בעל חובות בסך של 412,000 ₪ אשר הוסדרו ב-59 תשלומים של 1200 ₪ בלבד בתכנית שיקום כלכלי.

קרא עוד

לקוחות ממליצים

עורך דין בחסד עליון, מקצועי, אכפתי, ליווי אישי וצמוד והשגת כל המטרות. יישר כח, כן ירבו עו"ד בכלל ואנשים כמוך בפרט!!!!

חנית יובינר

קודם כל רציתי להגיד לדן מור האחד והיחיד שבאמת דואג ומקשיב ונותן שירות הכי מהיר שיש . שיודע להוציא את הלקוחות שלו לא משנה איזה חוב הוא יפתור את הבעיה הזאת במיידית , ויודע לתת שירות הכי מוצלח שיש . דן אני רציתי להגיד לך באמת תודה רבה על השירות הזריז ביותר ונתת לי אימון שאפשר להמשיך בחיים איפלו שיש את הבעיות הגדולות בחיים . אני ממליצה לכם לפנות אליו כי הוא יפתור לכם את הבעיות כי הבנאדם הזה מקצועי !!

דימה סרולביץ

בחיים שלנו אומרים מאחלים טיפה מזל ולא קילו שכל. מזלנו לפגוש בן אדם שאלוהים שלח לנו מהשמיים. הצלחה, נאמנות ומקצועיות! יש אמת שכבוד העורך דין דן מור בן אדם מיוחד, חרוץ, מסור, תותח, איש נועד עם יכולת אדירה מיוחדת ומוצלחת שברמה הזו אין בימינו, ובסוף ברוך השם שיש בעולם הקשה שלנו עדיין דברים טובים שנותנים חיים ותקווה בזמן יאוש. מאחלים לך דן אושר ועושר בנפש ובבריאות פרנסה טובה והרבה אהבה, משפחת חטיב

חנין חטיב

דן בחור מקצועי מאוד!! נותן מענה אדיב ושירותי, ענה לנו על צרכינו המדויקים, יסודי ודקדקן. ממליצה בחום!!!

ליזה זפרני

דילוג לתוכן