עורך דין מומלץ לפשיטת רגל

עורך דין מומלץ לפשיטת רגל

תחום המשפטים בישראל מגוון והשוק מוצף עורכי דין.
לעיתים הדבר עלול לגרום לבלבול רב, ואנשים רבים לא יודעים במי לבחור על מנת שייצג אותם בצורה המיטבית.
ייצוג ראוי ומקצועי הינו קריטי מכיוון שהוא אחראי על תוצאות המשפט, והדרך הכי טובה לוודא זאת היא ע"י בחירת עורך דין מומלץ לפשיטת רגל.

שלבים במציאת עורך דין מומלץ לפשיטת רגל
 • ראשית, יש לוודא את תחום העיסוק המשפטי שהלקוח צריך.
  הקשת המשפטית היא רחבה מאוד ועוסקת בנושאים רבים ומגוונים.
  יש לוודא מהו תחום העיסוק הנדרש, והטיפול המשפטי אליו נזדקק הלקוח.
 • שנית, בירור משרד עורכי הדין המתמחה בתחום הספציפי שהלקוח נדרש אליו. לעיתים מאוד קרובות לקוחות סבורים שתחומים שונים נוגעים אחד לשני, וכך עלול להיווצר מצב שבו עורך דין שלא מתמחה בתחום מסוים עלול לעשות בו, ובכך לגרום לנזק רב ללקוחות אותם הוא משרת.

  החשיבות בבחירת עורך דין המתמחה בתחום הנדרש ללקוח היא בחשיבות עליונה, שכן התמחות בתחום תכלול הבנה של השלבים הנדרשים, מה החומרים שצריך על מנת לבצע את התיק בצורה יעילה, ניסיון אל מול גורמים שונים, וכתוצאה מכך התנהלות מקצועית מולם.

 • שלישית, עורך דין מומלץ לפשיטת רגל יהיה עורך דין שנמצא בערנות מתמדת אל מול התיק. 
  בנושאי פשיטות רגל, גביית חובות, הסרת עיקולים למיניהם (כדוגמאת ביטול עיקול משכורתביטול הגבלת רישיון הנהיגה ועוד) יש להימצא בערנות מתמדת, שכן פעולות מסוג זה בהליך פשיטת רגל והוצאה לפועל יוצרות מתח רב אצל חייבים, וצורך מידי להסרתם.
 
 • רביעית, עורך דין (מכל תחום) חייב להיות בעל מתן יחס אישי, ובעל שקיפות אל מול התיק. 
  מומלץ ביותר שהתפתחויות שונות בתיק יהיו מובאות לידיעתו של הלקוח, ושהדבר יהיה מלווה ביחס אישי, סבלנות והסברה של ההליכים השונים בתיק ללקוח.
 
 • חמישית, אין כמו המלצות. מומלץ תמיד לבדוק איך לקוחות אחרים של עורך הדין טופלו בתיקם, ותמיד ניתן לבדוק המלצות בפלטפורמות חברתיות שונות, כדוגמאת דף הפייסבוק ועמוד הביקורות בגוגל.

משרדנו

משרד עורכי הדין דן מור מתמקצע במגוון תחומים, ביניהם – משפט אזרחי – מסחרי, מקרקעין, דיני חברות, דיני מיסים, דיני עבודה, יעוץ פיננסי, דיני חדלות פירעון, פשיטות רגל, הסדרי נושים, כינוס נכסים, דיני משפחה ומעמד אישי.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה ללא עלות