image/svg+xml

אודות

אודות משרד עו"ד דן מור

דן מור – משרד עורכי דין הוקם על ידי עורך הדין דן מור. המשרד מתמחה במספר תחומים וביניהם חדלות פירעון – הכוללים פשיטות רגל ו/או הליך הבראה כלכלי משפט אזרחי-מסחרי, מקרקעין, דיני חברות, דיני מיסים, דיני עבודה, יעוץ פיננסי הסדרי נושים וכינוס נכסים.

במקביל ללימודיו בתיכון עבד בעסק המשפחתי על מנת לסייע כלכלית לבני משפחתו. העבודה היומיומית הפגישה אותו עם האדם הנורמטיבי שאת טובתו תמיד ראה לנגד עיניו.

במהלך השירות הצבאי שירת כרכז מודיעין ביחידת מצ"ח תוך קידום וחתירה למטרות צה"ל וערכיו עליהם הוא גדל. במהלך שירותו נחשף לראשונה לבתי המשפט הצבאיים ולדין הפלילי – צבאי ובנקודה הזאת הבין את ייעודו בחיים. בהמשך ולאור מצב משפחתי רגיש, שירת כחייל בודד.

מיד עם שחרורו מהצבא עבד במשרה מלאה ובמקביל סיים תואר משפטים ב'מרכז האקדמי שערי מדע ומשפט'.

הקריירה המשפטית-מקצועית החלה במשרד העוסק כמנהל מיוחד/נאמן ומתמחה בגביית חובות, דיני בנקאות, ייצוג נושים וליטיגציה אזרחית מסחרית.

במהלך התקופה נחשף עו"ד דן מור להתנהלות הדורסנית של הבנקים אל מול לקוחותיהם והדבר הנחיל בו את הערכים לסייע לחייבים אשר נמצאים בצדו השני של המתרס, וזאת באמצעות הגנה על זכויותיהם תוך למידת נקודות התורפה בתיקים השונים וניצולם לתועלת לקוחותיו.

מיד לאחר הסמכתו כעו"ד, הוא החל לעבוד באחת הפירמות הגדולות בארץ לייצוג חייבים ובמהרה מונה לתפקיד ניהולי בכיר מאוד, במקביל ניהל את תיקי פשיטות הרגל המורכבים במשרד והופיע בדרך קבע בדיונים רבים בבתי המשפט המחוזיים ברחבי הארץ.

הערכים עליהם נבנה המשרד הינם יעילות ומקצועיות תוך זמינות ומתן יחס אישי ללקוחות ועל כן צוות המשרד נבחר בקפדנות וברגישות המרבית.

חזון המשרד

הקמת משרד עורכי דין עם ערך חברתי היודע לספק את התוצאה הטובה ביותר במינימום זמן. במשך השנים נוכחנו ללמוד שכאשר המשרד שם לנגד עיניו את החברה, אז המשאבים שמופנים לשיווק קטנים, דבר המאפשר תעדוף והפניית משאבים רבים יותר ללקוחותינו, על ידי שימוש בכוח אדם איכותי, חדשנות, יצירתיות והשקעה בטכנולוגיה לרווחת הלקוחות. משרדנו הפך זאת לערך עליון והטמיע זאת ביסודותיו כי זהו המודל העסקי הנכון. ההנחה שלנו היא כי אם הלקוח מרוצה ומקבל במהירות את התוצאה הטובה ביותר תוך שקיפות, מעורבות ונגישות למידע הנדרש לו – אז ורק אז אפשר להפוך את המשרד לפורץ דרך בתחומיו השונים. השיטה הוכיחה ומוכיחה את עצמה מדי יום עם לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ.

לכל שאלה שלח/י הודעת וואטסאפ

סיפורי לקוחות

הצלחת לקוח - צו הורות פסיקתי

אל משרדנו הגיעו שותפות לחיים עם רצון ליצור תא משפחתי עם שתי אמהות, אם ביולוגית ואם מאמצת.

קרא עוד

תיקון BDI שלילי - חוק נותני אשראי

לקוחת משרד עו"ד דן מור זכתה בתיקון נתוניה הפיננסים במערכות בנק ישראל ותיקון ציונה הפיננסי במדד ה-BDI, המאפשר לה קבלת הלוואות לפי הדין

קרא עוד

הפטר חובות בהחלטה תקדימית

לקוחות משרדנו עם חובות בסך של 241,938 ש"ח קיבלה, לאחר הליך מזורז, הפטר מחובותיה בסך של 43,200 ש"ח

קרא עוד

שיקום כלכלי

לקוח משרדינו בעל חובות בסך של 412,000 ₪ אשר הוסדרו ב-59 תשלומים של 1200 ₪ בלבד בתכנית שיקום כלכלי.

קרא עוד

לקוחות ממליצים

עורך דין בחסד עליון, מקצועי, אכפתי, ליווי אישי וצמוד והשגת כל המטרות. יישר כח, כן ירבו עו"ד בכלל ואנשים כמוך בפרט!!!!

חנית יובינר

קודם כל רציתי להגיד לדן מור האחד והיחיד שבאמת דואג ומקשיב ונותן שירות הכי מהיר שיש . שיודע להוציא את הלקוחות שלו לא משנה איזה חוב הוא יפתור את הבעיה הזאת במיידית , ויודע לתת שירות הכי מוצלח שיש . דן אני רציתי להגיד לך באמת תודה רבה על השירות הזריז ביותר ונתת לי אימון שאפשר להמשיך בחיים איפלו שיש את הבעיות הגדולות בחיים . אני ממליצה לכם לפנות אליו כי הוא יפתור לכם את הבעיות כי הבנאדם הזה מקצועי !!

דימה סרולביץ

בחיים שלנו אומרים מאחלים טיפה מזל ולא קילו שכל. מזלנו לפגוש בן אדם שאלוהים שלח לנו מהשמיים. הצלחה, נאמנות ומקצועיות! יש אמת שכבוד העורך דין דן מור בן אדם מיוחד, חרוץ, מסור, תותח, איש נועד עם יכולת אדירה מיוחדת ומוצלחת שברמה הזו אין בימינו, ובסוף ברוך השם שיש בעולם הקשה שלנו עדיין דברים טובים שנותנים חיים ותקווה בזמן יאוש. מאחלים לך דן אושר ועושר בנפש ובבריאות פרנסה טובה והרבה אהבה, משפחת חטיב

חנין חטיב

דן בחור מקצועי מאוד!! נותן מענה אדיב ושירותי, ענה לנו על צרכינו המדויקים, יסודי ודקדקן. ממליצה בחום!!!

ליזה זפרני